
Stainless Steel Wave Pattern Bone Chain Choker Necklace Hip Hop Electroplated Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Manual Measurement |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images








Stainless Steel Wave Pattern Bone Chain Choker Necklace Hip Hop Electroplated Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Manual Measurement |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Manual Measurement |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















