
Baroque Freshwater Pearl Alien Shape Stud Earrings S925 Sterling Silver Needle Jewelry
| Name Of Commodity | Baroque Pearl Stud Earrings |
|---|---|
| Occasion | Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Shape | Alien |
| Style | Natural |
| Weight | 1g |
Original: $6.81
-65%$6.81
$2.38More Images






Baroque Freshwater Pearl Alien Shape Stud Earrings S925 Sterling Silver Needle Jewelry
| Name Of Commodity | Baroque Pearl Stud Earrings |
|---|---|
| Occasion | Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Shape | Alien |
| Style | Natural |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Name Of Commodity | Baroque Pearl Stud Earrings |
|---|---|
| Occasion | Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Shape | Alien |
| Style | Natural |
| Weight | 1g |























