
Baroque Petal Pearl Earrings S925 Silver Needle Handwoven Alien Shape Natural Freshwater Pearls For Women
Baroque Petal Pearl Earrings S925 Silver Needle Handwoven Alien Shape Natural Freshwater Pearls For Women
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm(Inclusive)-8Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Baroque Petal Pearl Earrings |
| Shape | Alien |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $11.82
-65%$11.82
$4.14More Images







Baroque Petal Pearl Earrings S925 Silver Needle Handwoven Alien Shape Natural Freshwater Pearls For Women
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm(Inclusive)-8Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Baroque Petal Pearl Earrings |
| Shape | Alien |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm(Inclusive)-8Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Baroque Petal Pearl Earrings |
| Shape | Alien |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |























