
Beaded Bracelet Rice Beads Imitation Pearl Glass Geometric Retro Handmade Style For Men
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Rice Beads Imitation Pearl Glass |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Birthday |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 10g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images










Beaded Bracelet Rice Beads Imitation Pearl Glass Geometric Retro Handmade Style For Men
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Rice Beads Imitation Pearl Glass |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Birthday |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Rice Beads Imitation Pearl Glass |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Birthday |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 10g |























