
Beaded Couple Bracelet Rhodolite Pink Turquoise Handmade Flower Pattern
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Pine Stone |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Size | 19Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images









Beaded Couple Bracelet Rhodolite Pink Turquoise Handmade Flower Pattern
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Pine Stone |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Size | 19Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Pine Stone |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Size | 19Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |























