Blood Glucose And Oxygen Monitoring Bracelet With Bluetooth Call Siri Voice Assistant Silicone Wristband Rectangular Dial Sports Strap Style
Blood Glucose And Oxygen Monitoring Bracelet With Bluetooth Call Siri Voice Assistant Silicone Wristband Rectangular Dial Sports Strap Style
| Battery Capacity | 3.7V |
|---|---|
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Rectangular |
| Function | Bluetooth Call |
| Gender | Ladies,Men,Neutral,Teenager,Couple,Adult |
| Mode Of Operation | Touch Type |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 278*39.67Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sports Type |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wristband Material | Silicone |
| Weight | 90g |
Original: $32.20
-65%$32.20
$11.27More Images
Blood Glucose And Oxygen Monitoring Bracelet With Bluetooth Call Siri Voice Assistant Silicone Wristband Rectangular Dial Sports Strap Style
| Battery Capacity | 3.7V |
|---|---|
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Rectangular |
| Function | Bluetooth Call |
| Gender | Ladies,Men,Neutral,Teenager,Couple,Adult |
| Mode Of Operation | Touch Type |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 278*39.67Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sports Type |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wristband Material | Silicone |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | 3.7V |
|---|---|
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Rectangular |
| Function | Bluetooth Call |
| Gender | Ladies,Men,Neutral,Teenager,Couple,Adult |
| Mode Of Operation | Touch Type |
| Mold Type | Private Model |
| Product Size | 278*39.67Mm |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sports Type |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Wristband Material | Silicone |
| Weight | 90g |























