
Body Chain Metal Conch Turtle Lobster Clasp Hip Hop Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Hip Hop |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 30g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images




Body Chain Metal Conch Turtle Lobster Clasp Hip Hop Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Hip Hop |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Hip Hop |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 30g |























