
Body Chain Metal Starfish Fan Shell Pendant For Female Casual Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Casual |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 22g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Body Chain Metal Starfish Fan Shell Pendant For Female Casual Style
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Casual |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 1-3 Days |
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Casual |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 22g |























