
Bohemian Handmade Natural Shell Starfish Bracelet With Geometric And Animal Patterns
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pattern | Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images












Bohemian Handmade Natural Shell Starfish Bracelet With Geometric And Animal Patterns
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pattern | Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pattern | Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























