
Bohemian Plastic Resin Geometric High Heels Multilayer Wooden Beads Handstring With Electroplating
Bohemian Plastic Resin Geometric High Heels Multilayer Wooden Beads Handstring With Electroplating
| Appearance | Excellent Product (Tenth Grade) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlay Material | Ornaments |
| Material | Plastic,Resin |
| Number Of Pieces | 27 Pieces |
| Occasion | Advertising Promotion |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | 18Mm |
| Style | Bohemian |
| Weight | 39g |
More Images





Bohemian Plastic Resin Geometric High Heels Multilayer Wooden Beads Handstring With Electroplating
| Appearance | Excellent Product (Tenth Grade) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlay Material | Ornaments |
| Material | Plastic,Resin |
| Number Of Pieces | 27 Pieces |
| Occasion | Advertising Promotion |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | 18Mm |
| Style | Bohemian |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Excellent Product (Tenth Grade) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlay Material | Ornaments |
| Material | Plastic,Resin |
| Number Of Pieces | 27 Pieces |
| Occasion | Advertising Promotion |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | 18Mm |
| Style | Bohemian |
| Weight | 39g |























