
Bohemian Style Shell Bracelet With Starfish Pendant Electroplated Geometric Heart Bow Design For Women
Bohemian Style Shell Bracelet With Starfish Pendant Electroplated Geometric Heart Bow Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images











Bohemian Style Shell Bracelet With Starfish Pendant Electroplated Geometric Heart Bow Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























