
Bracelet Alloy Geometric Animal Zodiac Handmade
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Pastoral Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images











Bracelet Alloy Geometric Animal Zodiac Handmade
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Pastoral Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Pastoral Style,Minimalist |
| Weight | 17g |























