
Bracelet Alloy Retro Hollow Leaf Wraparound Electroplating Styling
| Can The Size Be Adjusted | Adjustable Size |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Opening Ceremony |
| Process | Wraparound |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Bracelet Alloy Retro Hollow Leaf Wraparound Electroplating Styling
| Can The Size Be Adjusted | Adjustable Size |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Opening Ceremony |
| Process | Wraparound |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Can The Size Be Adjusted | Adjustable Size |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Opening Ceremony |
| Process | Wraparound |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























