
Bracelet Artificial Crystal Beaded Star Geometric Animal Zodiac Retro Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literary Retro,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images












Bracelet Artificial Crystal Beaded Star Geometric Animal Zodiac Retro Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literary Retro,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literary Retro,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |























