
Bracelet Artificial Crystal Geometric Bohemian Small Fresh Polishing Women's
| Explosive Bracelet High Sense | Premium Bohemian Stretch Line Summer Citrine Bracelet Suit |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 20g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images












Bracelet Artificial Crystal Geometric Bohemian Small Fresh Polishing Women's
| Explosive Bracelet High Sense | Premium Bohemian Stretch Line Summer Citrine Bracelet Suit |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Explosive Bracelet High Sense | Premium Bohemian Stretch Line Summer Citrine Bracelet Suit |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 20g |























