
Bracelet Brass Copper Inlaid Zircon Animal Zodiac Style Real Gold Plated Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 6g |
More Images








Bracelet Brass Copper Inlaid Zircon Animal Zodiac Style Real Gold Plated Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 6g |























