
Bracelet Copper Plastic Zirconia Rhombus Flower Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flower,Rhombus |
| Processing Technique | Zirconia |
| Shape | Rhombus |
| Style | Sophisticated,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
More Images






Bracelet Copper Plastic Zirconia Rhombus Flower Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flower,Rhombus |
| Processing Technique | Zirconia |
| Shape | Rhombus |
| Style | Sophisticated,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flower,Rhombus |
| Processing Technique | Zirconia |
| Shape | Rhombus |
| Style | Sophisticated,Plants Flowers |
| Weight | 33g |























