
Bracelet Imitation Pearl Rice Beads Star Geometric Handmade Animal Simple Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 14g |
More Images






Bracelet Imitation Pearl Rice Beads Star Geometric Handmade Animal Simple Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 14g |























