
Bracelet Natural Stone Agate Lapis Lazuli Geometric Handmade Multicolor
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Dimensions | 19Mm |
| Material | Agate |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |
Original: $0.96
-65%$0.96
$0.34More Images

















Bracelet Natural Stone Agate Lapis Lazuli Geometric Handmade Multicolor
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Dimensions | 19Mm |
| Material | Agate |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Dimensions | 19Mm |
| Material | Agate |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 19g |























