
Bracelet Soft Ceramic Shell Color Tassel Bohemian Style With Flowers Ushape Geometric Pattern Electroplated For Women
Bracelet Soft Ceramic Shell Color Tassel Bohemian Style With Flowers Ushape Geometric Pattern Electroplated For Women
| Cross Border Bracelet Suit | Shell Fringe Bohemian Color Soft Ceramic Bracelet |
|---|---|
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend,Cross-Border Market |
| Pattern | Flowers,U-Shape,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $0.92
-65%$0.92
$0.32More Images


















Bracelet Soft Ceramic Shell Color Tassel Bohemian Style With Flowers Ushape Geometric Pattern Electroplated For Women
| Cross Border Bracelet Suit | Shell Fringe Bohemian Color Soft Ceramic Bracelet |
|---|---|
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend,Cross-Border Market |
| Pattern | Flowers,U-Shape,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Bracelet Suit | Shell Fringe Bohemian Color Soft Ceramic Bracelet |
|---|---|
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend,Cross-Border Market |
| Pattern | Flowers,U-Shape,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























