
Bracelet Synthetic Stone Copper Accessories Geometric Electroplating Bohemian Handwoven Minimalist Style
Bracelet Synthetic Stone Copper Accessories Geometric Electroplating Bohemian Handwoven Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Synthetic Stone + Copper Accessories |
| Material Of Accessories | Alloy Fittings |
| Occasion | Fashion Commuting,Gifts For Men,Gifts For Women,Gifts For Friends,Daily Jewelry,Trade Fairs,Etc |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Color Mixing Can Be Batch |
| Weight | 34g |
Original: $6.66
-65%$6.66
$2.33More Images








Bracelet Synthetic Stone Copper Accessories Geometric Electroplating Bohemian Handwoven Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Synthetic Stone + Copper Accessories |
| Material Of Accessories | Alloy Fittings |
| Occasion | Fashion Commuting,Gifts For Men,Gifts For Women,Gifts For Friends,Daily Jewelry,Trade Fairs,Etc |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Color Mixing Can Be Batch |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Synthetic Stone + Copper Accessories |
| Material Of Accessories | Alloy Fittings |
| Occasion | Fashion Commuting,Gifts For Men,Gifts For Women,Gifts For Friends,Daily Jewelry,Trade Fairs,Etc |
| Style | Minimalist |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Color Mixing Can Be Batch |
| Weight | 34g |























