
Bracelet Turquoise Heartshaped Geometric Magnetic Beaded Electroplating Couple Style Unisex
Bracelet Turquoise Heartshaped Geometric Magnetic Beaded Electroplating Couple Style Unisex
| Gender | Unisex,Couple Style |
|---|---|
| Material | Turquoise |
| Occasion | Personality Trend,Cross-Border Market |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images













Bracelet Turquoise Heartshaped Geometric Magnetic Beaded Electroplating Couple Style Unisex
| Gender | Unisex,Couple Style |
|---|---|
| Material | Turquoise |
| Occasion | Personality Trend,Cross-Border Market |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Couple Style |
|---|---|
| Material | Turquoise |
| Occasion | Personality Trend,Cross-Border Market |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























