
Bracelet Watch Alloy Heart Shape Pullout Style Women's Fashionable
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Heart Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images









Bracelet Watch Alloy Heart Shape Pullout Style Women's Fashionable
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Heart Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Heart Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |























