
Bracelet Watch Ring Alloy Imitation Leather Gold Casual Round
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images













Bracelet Watch Ring Alloy Imitation Leather Gold Casual Round
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 300g |























