
Bridal Jewelry Alloy Flowers Pattern Electroplated Three Piece Set
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images





Bridal Jewelry Alloy Flowers Pattern Electroplated Three Piece Set
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |























