
Butterfly Pendant Necklace Titanium Steel Gold Plated With Bow Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Vacuum Gold Plating |
| Weight | 2g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images




Butterfly Pendant Necklace Titanium Steel Gold Plated With Bow Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Vacuum Gold Plating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Vacuum Gold Plating |
| Weight | 2g |























