
Cartoon Style Alloy Case Milan Ribbon Strap Magnetic Buckle Universal Watch With Cartoon Shape Dial
Cartoon Style Alloy Case Milan Ribbon Strap Magnetic Buckle Universal Watch With Cartoon Shape Dial
| Buckle Material | Magnet |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Milan Ribbon |
| Style | Cartoon |
| Weight | 300g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images










Cartoon Style Alloy Case Milan Ribbon Strap Magnetic Buckle Universal Watch With Cartoon Shape Dial
| Buckle Material | Magnet |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Milan Ribbon |
| Style | Cartoon |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Magnet |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Cartoon Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Milan Ribbon |
| Style | Cartoon |
| Weight | 300g |























