
Casual Quartz Watch With Plastic Strap Round Dial Alloy Case For Men And Women
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Iron |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Casual |
| Weight | 40g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images







Casual Quartz Watch With Plastic Strap Round Dial Alloy Case For Men And Women
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Iron |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Casual |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Iron |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Casual |
| Weight | 40g |























