
Ceramic Beads Starfish Women's Retro Braided Rope Necklace With Polish Finish
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Polish |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images








Ceramic Beads Starfish Women's Retro Braided Rope Necklace With Polish Finish
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Polish |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Polish |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 10g |























