
Children's Plastic Resin Beaded Heart Shaped Cartoon Style Electroplated Diy Bracelet Jewelry Accessories
Children's Plastic Resin Beaded Heart Shaped Cartoon Style Electroplated Diy Bracelet Jewelry Accessories
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Chain Beaded Diy Bracelet | Girl's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Health Care Function | Children's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Material | Plastic,Resin |
| Mosaic Material | Children's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Occasion | Fair,Advertising Promotion,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Business Gift,Opening Ceremony |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Cartoon |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $4.33
-65%$4.33
$1.52More Images






Children's Plastic Resin Beaded Heart Shaped Cartoon Style Electroplated Diy Bracelet Jewelry Accessories
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Chain Beaded Diy Bracelet | Girl's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Health Care Function | Children's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Material | Plastic,Resin |
| Mosaic Material | Children's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Occasion | Fair,Advertising Promotion,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Business Gift,Opening Ceremony |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Cartoon |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Chain Beaded Diy Bracelet | Girl's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Health Care Function | Children's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Material | Plastic,Resin |
| Mosaic Material | Children's Diy Bracelet Jewelry Accessories Material Bag Chain Beaded Diy Bracelet |
| Occasion | Fair,Advertising Promotion,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Business Gift,Opening Ceremony |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Cartoon |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























