
Copper Inlaid Zircon Snake Leopard Star Shaped Heart Geometric Personalized Hiphop Dripping Oil Bracelet For Women
Copper Inlaid Zircon Snake Leopard Star Shaped Heart Geometric Personalized Hiphop Dripping Oil Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $4.87
-65%$4.87
$1.70More Images









Copper Inlaid Zircon Snake Leopard Star Shaped Heart Geometric Personalized Hiphop Dripping Oil Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























