
Copper Inlaid Zirconium Geometric Cross Asymmetrical Open Ring Electroplated Fashion Jewelry For Men And Women
Copper Inlaid Zirconium Geometric Cross Asymmetrical Open Ring Electroplated Fashion Jewelry For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images







Copper Inlaid Zirconium Geometric Cross Asymmetrical Open Ring Electroplated Fashion Jewelry For Men And Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 1g |























