
Copper Inlaid Zirconium Jewelry Set With Maple Leaf Petals And Flower Pattern Electroplated Design
Copper Inlaid Zirconium Jewelry Set With Maple Leaf Petals And Flower Pattern Electroplated Design
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $3.83
-65%$3.83
$1.34More Images










Copper Inlaid Zirconium Jewelry Set With Maple Leaf Petals And Flower Pattern Electroplated Design
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























