Couple Digital Quartz Electronic Watch Round Dial Acrylic Mirror Silicone Strap Abs Case
| Battery Capacity | 18Mah |
|---|---|
| Case Material | Abs |
| Dial Diameter | Men's 43Mm,Women's 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Small Fresh,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |
Original: $11.62
-65%$11.62
$4.07More Images
Couple Digital Quartz Electronic Watch Round Dial Acrylic Mirror Silicone Strap Abs Case
| Battery Capacity | 18Mah |
|---|---|
| Case Material | Abs |
| Dial Diameter | Men's 43Mm,Women's 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Small Fresh,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | 18Mah |
|---|---|
| Case Material | Abs |
| Dial Diameter | Men's 43Mm,Women's 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Small Fresh,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 25g |























