
Couple Quartz Watch Square Alloy Alloy Case Steel Band Business Style Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 114g |
Original: $22.69
-65%$22.69
$7.94More Images










Couple Quartz Watch Square Alloy Alloy Case Steel Band Business Style Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 114g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 114g |























