
Decorative Fake Steel Band Watch Round Dial Alloy Casual Sports General Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images






Decorative Fake Steel Band Watch Round Dial Alloy Casual Sports General Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























