
Digital Watch Multifunctional Youth Watch Fashion Trendy Luminous Student Watch Round Acrylic Mirror Abs Tpu Simple Natural
Digital Watch Multifunctional Youth Watch Fashion Trendy Luminous Student Watch Round Acrylic Mirror Abs Tpu Simple Natural
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 54g |
Original: $12.24
-65%$12.24
$4.28More Images







Digital Watch Multifunctional Youth Watch Fashion Trendy Luminous Student Watch Round Acrylic Mirror Abs Tpu Simple Natural
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 54g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 54g |























