
Earrings Imitation Pearls Real Gold Electroplated Silver Needle Geometric Insect Oildrip Design
Earrings Imitation Pearls Real Gold Electroplated Silver Needle Geometric Insect Oildrip Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 40g |
More Images





Earrings Imitation Pearls Real Gold Electroplated Silver Needle Geometric Insect Oildrip Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 40g |























