
Earrings S925 Silver Moissanite Geometric Style Diamond Processed
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 330 Capsules | Diameter 1.5Mm |
| Moissanite Earrings | Moissanite Earrings |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $192.30
-65%$192.30
$67.30More Images




Earrings S925 Silver Moissanite Geometric Style Diamond Processed
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 330 Capsules | Diameter 1.5Mm |
| Moissanite Earrings | Moissanite Earrings |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 330 Capsules | Diameter 1.5Mm |
| Moissanite Earrings | Moissanite Earrings |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 5g |





















