
Stacked Necklace 925 Sterling Silver Moissanite Inlay Clavicle Chain Fashion Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Inlay |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
More Images


Stacked Necklace 925 Sterling Silver Moissanite Inlay Clavicle Chain Fashion Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Inlay |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Inlay |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |





















