
Electronic Watch Acrylic Mirror Tpu Strap Abs Case Rectangular Dual Display Sports Waterproof Luminous Fashion Trend Highend
Electronic Watch Acrylic Mirror Tpu Strap Abs Case Rectangular Dual Display Sports Waterproof Luminous Fashion Trend Highend
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |
Original: $17.46
-65%$17.46
$6.11More Images









Electronic Watch Acrylic Mirror Tpu Strap Abs Case Rectangular Dual Display Sports Waterproof Luminous Fashion Trend Highend
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |























