
Electronic Watch Alloy Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Steel Strip Band Square Dial Retro Business Style
Electronic Watch Alloy Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Steel Strip Band Square Dial Retro Business Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 69g |
Original: $16.24
-65%$16.24
$5.68More Images







Electronic Watch Alloy Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Steel Strip Band Square Dial Retro Business Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,All-Match,Fashion Ol,High Sense,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 69g |























