
Electronic Watch For Students Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Dial Chic And Sporty Style Waterproof Multifunction
Electronic Watch For Students Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Dial Chic And Sporty Style Waterproof Multifunction
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 59g |
Original: $16.45
-65%$16.45
$5.76More Images









Electronic Watch For Students Abs Case Tpu Strap Acrylic Mirror Round Dial Chic And Sporty Style Waterproof Multifunction
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 59g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 59g |























