Electronic Watch For The Elderly Blind Multifunction Voice Time Waterproof Silicone Strap Abs Case Highend Style Barrel Shape
Electronic Watch For The Elderly Blind Multifunction Voice Time Waterproof Silicone Strap Abs Case Highend Style Barrel Shape
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Number |
| Gender | Old Man |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 61g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images
Electronic Watch For The Elderly Blind Multifunction Voice Time Waterproof Silicone Strap Abs Case Highend Style Barrel Shape
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Number |
| Gender | Old Man |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 61g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Number |
| Gender | Old Man |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,High-End Feel,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 61g |























