
Electronic Watch Multifunction Alarm Clock Student Youth Swimming Waterproof Sports Watch Minimalist Style Round Dial Abs Case Acrylic Mirror Tpu Strap
Electronic Watch Multifunction Alarm Clock Student Youth Swimming Waterproof Sports Watch Minimalist Style Round Dial Abs Case Acrylic Mirror Tpu Strap
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Minimalist,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Original: $12.54
-65%$12.54
$4.39More Images






Electronic Watch Multifunction Alarm Clock Student Youth Swimming Waterproof Sports Watch Minimalist Style Round Dial Abs Case Acrylic Mirror Tpu Strap
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Minimalist,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Minimalist,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |























