
Electronic Watch Resin Round Chic Style For Middle School Students
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Resin |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 55g |
Original: $10.38
-65%$10.38
$3.63More Images







Electronic Watch Resin Round Chic Style For Middle School Students
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Resin |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 44.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Resin |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Chic Style,Minimalist |
| Waterproof | Can |
| Weight | 55g |























