Electronic Watch Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Simple Style Waterproof Multifunctional For Male And Female Students
Electronic Watch Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Simple Style Waterproof Multifunctional For Male And Female Students
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $14.08
-65%$14.08
$4.93More Images
Electronic Watch Silicone Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Simple Style Waterproof Multifunctional For Male And Female Students
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |























