
Electronic Watch Steel Band Multifunctional Round Dial Simple Style Waterproof For Men
| Case Material | Zinc Alloy + Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 56Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 167g |
Original: $21.76
-65%$21.76
$7.62More Images













Electronic Watch Steel Band Multifunctional Round Dial Simple Style Waterproof For Men
| Case Material | Zinc Alloy + Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 56Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 167g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy + Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | 56Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 167g |























