
Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Sports Student Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 64g |
Original: $16.24
-65%$16.24
$5.68More Images









Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Sports Student Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 53Mm Height 49Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Light Luxury Style,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 64g |























