
Electronic Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Tpu Strap Round Dial Simple Style Men's Watch
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 55Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 111g |
Original: $18.08
-65%$18.08
$6.33More Images











Electronic Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Tpu Strap Round Dial Simple Style Men's Watch
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 55Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 111g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 55Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 111g |























